Ana Sayfa

Genius Bahçe Motoru ve Bariyer

Genius Bahçe Motoru ve Bariyer
  • 2019-05-18 16:03:02

Genius Bahçe Motoru ve Bariyer

  •  

 

GENİUS Marka bahçe motorları ve bariyer sitemleri artık DORMATİK ile sizlere daha yakın.

Genius bahçe motorları ve Genius bariyer  en iyi fiyata bizden alınır.

Genius Simple bariyer ,Genius Bari Guard bariyer , Genius Rainbow bariyer  sistemlerinin satış , pazarlama ve servis hizmetlerini Dormatik ten alabilirsiniz.

Genius Milord ,Genius Falcon , Genius Blizard yana kayar bahçe motorları için satış, pazarlama ve servis hizmetleri için Dormatik e ulaşınız.

Genius G-Bat ,Genius Mistral  dairesel bahçe kapısı motorları için doğru adres Dormatik tir.,

Genius Marka ürünleri güvenli ve ekonomik yoldan elde etmeniz doğru adresiyiz.

Genius marka her türlü ürününüz için uzman kadromuz ile satış sonrasında en iyi hizmeti ,en uygun fiyatı ve en iyi kaliteyi bizde bulacaksınız.

Genius marka ürünlere sahip olmanız için için bizlere ulaşmanız yeterlidir. 

Siz isteyin biz yapalım.

 

 Otomatik kapı, insanların, araçların geçişlerini kolaylaştırmak ve kontrolün sağlanması amacı ile otomatik ( bir sensör veya kontrol sistemi ile ) olarak çalışan tüm kapı sistemlerine verilen genel isimdir. Otomatik Kapı Sistemlerinin en büyük özelliği giriş çıkışlarda sağladığı kolaylıktır. Onun dışında güvenlik açısından oldukça kullanışlı olması ve zaman tasarrufu sağlıyor olması da tercih nedenlerinden biridir. Günümüz modern mimarisi ve gelişen teknoloji insanları Otomatik Kapı kullanmaya teşvik ederken, otomatik kapı kullanılacağı alana, montaj yapılacak yerin hacmine, ihtiyaç duyulan ev, konut, site, iş yeri, fabrika, depo, alışveriş merkezi gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Hayatın hızı insanları sosyal ve iş hayatlarını yaşarken pratik olmaya zorlarken bu durumun içinden en kolay çıkma yolu Otomatik Kapılardır.

 

Otomatik kapı sistemlerini güvenilir firmadan teslim almak, gelecekte oluşabilecek riskleri en aza indirmektir. Siz De Dormatik'i seçin, rahat edin.

Otomatik Kapıların ihtiyaca göre şekillenebilecek modelleri vardır. Ev, site, yazlık vb mekanlar için Otomatik Panjur sistemleri, bu alanların bahçeleri için Otomatik Kapı sistemleri ve otomatik garaj kapılarını tercih etmeleri mümkündür. Tercih edilen sistemlerin tamamı sensör ya da fotosellerle desteklenerek otomatik biçimde kullanıma elverişlidir. İş yerlerinde, depo, fabrika, alış veriş merkezi, dükkan vb yerlerde tercih edilebilecek sistemler Endüstriyel garaj kapıları, Fotoselli kapılar, otomatik kepenk sistemi, Hızlı (Sarmal) PVC kapılar, iş yerindeki yoğunluğu azaltmak adına kullanışlı ve elverişli çözümler sunmaktadır. Bunun dışında yine fabrika ve depolarda kullanılan Otomatik Rampa sistemleri, araç dolum-boşaltım hızını artırarak güvenli giriş çıkışların vazgeçilmezidir. Otomatik Rampa sistemleri (Mantar- Kollu) Araç trafiğinin yoğun olduğu mekanlarda giriş çıkışı kontrol etmek adına ve bilhassa kamu binalarının etrafında ya da özel konutlarda istenmeyen araç trafiği olmaması adına kullanılan sistemlerdir. Hem Konut hem de iş yerlerinde kullanma zorunluluğu olan yangın kapıları ise, diğer tüm kapılar gibi yangına ve darbelere dayanıklı ve yönetmeliği uygun şekilde tasarlanmıştır.

 Daha hızlı, etkili ve güvenli hizmet için, üretim, montaj ve zamanlamadan kar etmek için, satış ve sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyeti adına, en son teknoloji ve uygulama tekniklerinden faydalanabilmek için, konusunda uzman ve sertifikalı kapı üreticileriyle DORMATİK ile iletişim halinde kalmak faydanıza olacaktır.